Mazda Velserbeek

Adresgegevens

Kleermakerstraat 63
1991 JL Velserbroek

Tel: (023) 513 29 40

Openingstijden:

Showroom:
Maandag t/m vrijdag 9:00 tot 18:00 uur
Zaterdag van 10:00 tot 17:00 uur
Donderdagavond van 18:00 tot 21:00 uur

Werkplaats:
Maandag t/m vrijdag 8:00 tot 17:00 uur

Medewerkers

Verkoopadviseurs
Raymond van der Kreeft
Tel: (023) 513 29 40
raymond@velserbeek.nl

Marc Luttik
Tel: (023) 513 29 40
marc@velserbeek.nl

Thierry de Bie
Tel: (023) 513 29 40
thierry@velserbeek.nl

After salesmanager
Ton Stolker
Tel: (023) 513 29 29
stolker@velserbeek.nl

Service adviseur
Michiel van Vliet
Tel: (023) 513 29 40
receptiemazda@velserbeek.nl

Verkoopadministratie
Crista van der Horst
Tel: (023) 513 29 22
crista@velserbeek.nl

Business Account Manager
Raymond van der Kreeft
Tel: (023) 513 29 40
raymond@velserbeek.nl

Magazijn medewerker
Rob Kurth
Tel: (023) 513 29 41
magazijnmazda@velserbeek.nl

Directeur Velserbeek groep
Johan van der Horst
Tel: (023) 513 29 29
johan@velserbeek.nl

Inruilwaarde van uw auto

Bepaal gratis de inruilwaarde van uw auto

Voer hieronder uw kenteken van uw huidige auto in en druk vervolgens op enter.

Direct contant geld >

Mazda occasions zoeken

Zoek de geschikte occasion voor u

Onderhoud en reparatie

Maak online een afspraak met de werkplaats

Plan zelf online. Zo kunt u thuis rustig kijken wanneer het u uitkomt.

Meer info >